Vertikalus


Naujienų prenumerata


 
Konsultacijos
(pirmadienį– ketvirtadienį)
9.00–11.00 val.
13.00–15.00 val.
tel. (8 5) 212 7532
 
Priimamasis
tel. (8 5) 271 2804
 
ŽINIASKLAIDAI
tel. (8 5) 262 6516

 
 
 
 


Pradžia

Skundų teikimas


Elektroniniu būdu teikiami skundai turi būti pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija, vykdydama veiklą pastebi, kad nemažai asmenų tekiamų skundų elektroniniu paštu nėra pasirašomi kvalifikuotu elektroniniu parašu. Tai Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai tampa kliūtimi priimti skundą nagrinėti.

Atsižvelgdami į tai, primename, kad nuskenuotos pasirašytų skundų kopijos ar skundai, pateikti elektroninio pašto pranešimu, jų nepasirašant kvalifikuotu elektroniniu parašu, neatitinka Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų.

Informuojame, kad tuo atveju, jeigu neturite galimybės teikiamo skundo pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu, turite galimybę pateikti skundą kitais būdais:

  • Naudodamiesi Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos elektroninių paslaugų sistema /go.php/lit/Prisijungti/37;
  • Paštu adresu: L. Sapiegos g. 17, 10312 Vilnius;
  • Asmeniškai Valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje adresu: L. Sapiegos g. 17, 10312 Vilnius.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad skundo pasirašymas kvalifikuotu elektroniniu parašu leidžia Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai tinkamai identifikuoti asmenį (duomenų subjektą) ir užtikrinti, kad skundo nagrinėjimo metu surinkta informacija bus atskleista tik tam asmeniui, kuriam ji skirta, t. y. tinkamam duomenų subjektui.

 


Atmintinė asmenims, ketinantiems kreiptis į Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją dėl skundo pateikimo


Atmintinė abonentams ir registruotiems elektroninių ryšių paslaugų naudotojams dėl informacijos pateikimo Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai nagrinėjant skundą, susijusį su elektroninių ryšių paslaugų naudojimu tiesioginės rinkodaros tikslu


Skundo forma


E. skundo paslauga


 

 

 

 

 

 

Paskutinis atnaujinimas: 2019-01-15 08:14:23