2017 m. rugsėjo 26 d. 39-osios tarptautinės duomenų apsaugos ir privatumo vadovų konferencijos metu paskelbti Pasaulinių privatumo ir duomenų apsaugos apdovanojimų nugalėtojai

2017-ųjų Pasaulinių privatumo ir duomenų apsaugos apdovanojimų nugalėtojais paskelbta:
- Bendras tyrimas dėl „Ashley Madison“ kliento duomenų saugumo pažeidimo ir
- Ataskaita apie dirbtinį intelektą.

Apdovanojimai, vykę 39-osios Tarptautinės duomenų apsaugos ir privatumo vadovų konferencijos Honkonge metu, sulaukė devyniasdešimties dalyvių iš duomenų ir privatumo apsaugos institucijų visame pasaulyje. Pasak Tarptautinės duomenų apsaugos ir privatumo vadovų konferencijos pirmininko Johno Edwardso, šie apdovanojimai padės visų šalių institucijoms pasidalyti savo sėkmingomis iniciatyvomis ir patirtimi iš ankstesnių metų.

bendrą tyrimą dėl „Ashley Madison“ kliento duomenų saugumo pažeidimo, kuris pateikė modelį, kaip turi vykti tarptautinis bendradarbiavimas, siekiant apsaugoti privatumą, įteiktas Didysis apdovanojimas už inovacijas. Jį gavo 3 tyrime dalyvavusios institucijos: Australijos informacijos komisionieriaus institucija, Jungtinių Amerikos Valstijų federalinės prekybos komisija ir Kanados privatumo komisionieriaus institucija.

Kitas neabejotinas laimėtojas, pelnęs Publikos apdovanojimą, yra Jungtinės Karalystės Informacijos komisionieriaus institucija, parengusi ataskaitą apie dirbtinį intelektą „Big data, AI, machine learning and data protection“.

Daugiau informacijos apie apdovanojimus ir visus renginio dalyvius galite rasti adresu: https://icdppc.org/news-events/icdppc-global-privacy-and-data-protection-awards/.